LEKI AERGON 2 V
Kód: 3564Detailní popis produktu
Leki Aergon 2 V
Stabilní dvoudílná hůl na túry s inovativním systémem rukojetí Trigger S Vertical. Jednoduše se zacvakneš, a přesto můžeš dle potřeby přehmátnout a přizpůsobit úchopovou polohu. Díky nastavovacímu systému Speed Lock 2 s certifikací TÜV lze navíc rychle a jednoduše přizpůsobit délku, a to i v chladu a v rukavicích.
(110-150) cm

TRIGGER S VERTICAL
Heslo LEKI: CLICK - FLEX - CHANGE! Pomocí tohoto inovativnímu systému se snadno přicvaknete k rukojeti a navíc si můžete pohodlně přehmátnout.

TRIGGER S VERTICAL STRAP
Je určen pro systém Trigger S Vertical. Trigger S Loop - je malý silný, flexibilní a poskytuje spolehlivé spojení.

THERMO LONG
Pro pohodlné přehmátnutí je hůlka vybavena termoizolačním prodloužením.

SPEED LOCK 2
Mechanismus vyvinutý společností LEKI vyniká extrémně rychlým nastavením a upevněním také v silných rukavicích při vlhku, ledu a sněhu. Šroub má bezpečností funkci s možností nastavení. 30% menší, 25% lehčí, přes 20% více opory

HLINÍK HTS
Materiál vyniká především velmi dlouhou životností, extrémní odolností a super stabilností.

FLEX TIP LONG
Tyto hroty zaručují přesné použití hole a dokonalou oporu na prakticky každém terénu.

BINDING BASKET
Tyto talířky vynikají schopnostmi manipulace se stupačkami, botami či stoupacími pásy. Jedna jejich strana je určena pro odstraňování ledu či sněhu ze stoupacího pásu, druhá je zase užitečná při seřizování a rozepínání vázání.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.